Erdvinis vokas

Erdvinis vokas

Prekės kodas: Erdv-vokai

Aukštos kokybės, pagaminti iš 120g/m² - 130g/m² rudo ekologiško KRAFT popieriaus su nuplėšiama juostele. Vokai prasiplečia iki 40mm. Praplatėjantys vokai  yra tvirti, itin lengvi ir patogūs naudoti. Šie vokai skirti knygų, žurnalų, raštų, sutarčių, kitos didesnės apimties korespondencijos siuntimui.

  • Pagal individualų užsakymą atspausdinsime spalvotą logotipą ar kitus pageidaujamus užrašus arba galime pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį naudosite ilgai.

  • Minimalus užsakymas su šilkografine spauda - 200 vokų.

  • Nurodyti vidiniai vokų išmatavimai.

  • Minimalus pirkimas: 1 vokas.

Iškilo klausimų kaip nusipirkti internetu? Spausk šią nuorodą.

VISIEMS PIRKIMAMS IŠRAŠOME PVM SĄSKAITAS FAKTŪRAS. KURIAS SIUNČIAME KARTU SU PREKĖMIS (PRIKLIJUOTA PRIE SIUNTOS) ARBA ATSIIMANT PREKES MŪSŲ SANDĖLYJE.

Galimi pasirinkimai

Kainos rodomos:    
  
Tipas Kiekis pakuotėje Pakuotės kaina Kiekis į krepšelį
1+ 250+ 1000+ 2500+
1 0.17€ 0.15€ 0.13€ 0.12€

Erdviniai vokai puikiai tiks įvairių siuntų pakavimui

Įvairių pakavimo medžiagų pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl dažnai kyla klausimas, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Jei jums tenka pakuoti įvairaus tūrio siuntas, tikrai palankiu pasirinkimu gali būti erdviniai vokai, kurių šonai gali būti praplečiami, tokiu būdu padidinant jų tūrį. Šis pasirinkimas gali puikiai pasiteisinti tikrai dažnose situacijose, kada norima paruošti prekes pristatymui, taigi, kada tokia galimybė gali geriausiai pasiteisinti, ir kodėl verta rinktis būtent erdvinius vokus?

Svarbiausi erdvinių vokų privalumai

  • Erdviniai vokai gali būti pritaikomi įvairių daiktų transportavimui. Šie vokai puikiai tiks ir toms prekėms, kurių tūris yra visai nedidelis, ir tokiai produkcijai, kurios plotis yra gana didelis. Rinkdamiesi erdvinius vokus atkreipkite dėmesį į tai, kiek centimetrų vokai gali  būti praplečiami, ir tai padės jums pasirinkti pačią palankiausią galimybę;
  • Lyginant su dėžėmis ar kitomis pakavimo medžiagomis, skirtomis gana dideliam siuntų tūriui, erdviniai vokai kainuoja pigiau, taigi, toks sprendimas puikiai pasiteisins tada, kai bus norima sutaupyti pinigų. Jei jums reikės transportuoti gana lengvai pažeidžiamas prekes, papildomai galėsite pasirinkti burbulinę plėvelę ar kitą daiktų apsaugą;
  • Erdviniai vokai yra gana lengvi ir ploni, todėl jie ženkliai nepadidins transportuojamų daiktų tūrio ar svorio. Kadangi svoris ir siuntos tūris paprastai turi įtakos siuntų pristatymo kainoms, galėsite būti užtikrinti, kad erdviniai vokai ženkliai jos nepadidins. Be to, šių vokų sandėliavimui nereikės paskirti daug vietos, tad galėsite įsigyti ir gana didelį vokų kiekį – juk perkant daugiau dažniausiai yra taikoma mažesnė vokų kaina;
  • Visada galima pasirinkti tokio dydžio erdvinius vokus, kurie labiausiai tiktų jūsų siūlomai produkcijai. Kaip jau minėta anksčiau, visada svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek centimetrų šie vokai gali būti praplečiami, ir tikrai rasite geriausią sprendimą.

Erdviniai vokai puikiai pasiteisins iš tiesų dažnose situacijose, kada bus ieškoma gana nebrangių ir užtikrinančių greitą pakavimą medžiagų. Viskas, ką jums reikės padaryti, – tai tiesiog įdėti siunčiamas prekes, užklijuoti voką bei  pateikti siuntos pristatymo informaciją, ir galėsite būti užtikrinti, kad siunta saugiai pasieks gavėją.

Susijusios prekės