Kartoninės dėžės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Kartoninė dėžė stačiakampio formos
  Itin tvirtos ekologiško, gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, suspaudimo ir drėgmės. Puikiai tinka maisto ir ne maisto gaminių pakavimui, transportavimui ir sandėliavimui. Jei ketinate kraustytis - tokia dėžė puikus pasirinkimas. Į ją saugiai sutalpinsite knygas, indus, suvenyrus, drabu..
  Be PVM: 0.20€ Nuo 0.24€
 • Kartoninė dėžė kubo formos
  Itin tvirtos ekologiško gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, suspaudimo ir drėgmės. Puikiai tinka maisto ir ne maisto gaminių pakavimui, transportavimui ir sandėliavimui. Tokiose dėžėse galite laikyti butelius, gabenti meno dirbinius ir kitokius aukštesnių išmatavimų daiktus. Puikiai ti..
  Be PVM: 0.17€ Nuo 0.20€
 • Dėžė iš dviejų dalių
  Aukštos kokybės, dėžutės iš dviejų dalių pagamintos iš 270g storio kartono, patogiai ir greitai surenkamos. Dėžučių vidaus spalva gali skirtis nuo išorinės. Puikiai tinka smulkiems daiktams, dovanoms, papuošalams, juvelyrikos dirbiniams, aksesuarams pakuoti. Dėžutės su dangteliais populiariausi..
  Be PVM: 0.12€ Nuo 0.14€
 • Dviejų dalių dėžė su langeliu
  Dviejų dalių dėžutės su langeliu pagamintos iš 270g storio kartono, patogiai ir greitai surenkamos. Tinka sąlyčiui su maistu. Dėžučių vidaus spalva galis skirtis nuo išorės. Tinka įvairiems daiktams, aksesuarams, dovanoms, papuošalams, juvelyrikos dirbiniams, pakuoti. Minimalus užsakymas dėž..
  Be PVM: 0.27€ Nuo 0.33€
 • Greito uždarymo dėžė
  Aukštos kokybės, FEFCO 0427, FEFCO 0211 konstrukcijos dėžės iš 1,5 - 1,8mm mikrogofros, patogiai ir greitai surenkamos. Pritaikytos siuntų terminalams – paštomatams. Puikiai tinka smulkiems daiktams pakuoti bei siuntiniams siųsti. Dėžutė lengvai pritaikoma ir buityje: galima laikyti smulki..
  Be PVM: 0.17€ Nuo 0.20€
 • Greito uždarymo dėžė su langeliu
  Aukštos kokybės, FEFCO 0427 konstrukcijos suneriamos dėžės, pagamintos iš mikrogofros, dangtelyje iškirstas langelis. Puikiai tinka smulkiems daiktams ir dovanoms pakuoti. Labai patogus gaminys, jei norite, kad matytųsi dėžutės turinys. Dėžutėse su langeliu galima pakuoti juvelyrikos dirbi..
  Be PVM: 0.29€ Nuo 0.35€
 • Dėžutės buteliams
  Lengvai surenkamos dėžutės pagamintos iš gofro kartono su užklijavimo juostele. Tai ideali pakuotė vynui ar kitokio tipo buteliams siųsti. Dėžutės išsiskiria tvirtumu ir estetika, skirta vienam buteliui. Galime pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį galė..
  Be PVM: 1.05€ Nuo 1.27€
 • Kartoninė dėžė su rankenomis
  Ypač tvirtos ekologiško, gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, suspaudimo ir drėgmės. Tinka maisto ir kitokių gaminių transportavimui ir sandėliavimui. Jei ketinate kraustytis - tokios dėžės puikiai tiks, nes jas galima naudoti daug kartų. Šioms dėžėms nereikia lipnios juostos, jos l..
  Be PVM: 2.48€ Nuo 3.00€
 • Universali kartoninė dėžė
  Aukštos kokybės, FEFCO 0401 konstrukcijos sulankstomos dėžės iš 3mm ekologiško gofrokartono. Dėžės greitai ir patogiai surenkamos, lengvai atsidaro. Šio tipo dėžės yra universalios, nes jų aukštis reguliuojasi kas 10mm ir pasiaukština iki 70mm. Puikiai tinka pakuoti kalendorius, knygas, katalogus, a..
  Be PVM: 0.50€ Nuo 0.60€

Kartoninės dėžės – tai  universalios pakavimo prekės, padedančios patogiai ir greitai pergabenti įvairiausios paskirties daiktus. Be to, jos gali atlikti ir apsauginę funkciją, nes puikiai tinka įvairių daiktų saugojimui namuose. Šios pakuotės yra tiek didelių, tiek mažų dydžių, įvairių formų, į jas nesunku sutalpinti nestandartinių išmatavimų daiktus.

Skirtingo dydžio kartoninės dėžės yra trijų sluoksnių su kokybišku, tvirtu, rievėto kartono užpildu. Jų viršus ir apačia yra padengti lygiu kartoniniu sluoksniu. Tokia sandara leidžia šias pakavimo prekes naudoti ne vieną kartą, nesijaudinant dėl to, jog jos gali suplyšti. Prieš renkantis dėžes, svarbu apsispręsti, kam jos bus naudojamos, nes skirtingų storių pakuotės tinka skirtingiems daiktams pakuoti ar saugoti. Pavyzdžiui, daugiasluoksniai gofruoto kartono gaminiai labiau tinka lengvesniems daiktams.

 

Kartoninių dėžių rūšys

 • Stačiakampio arba kubo formos. Šios pakavimo prekės gaminamos iš tvirto bei ekologiško gofruoto kartono, todėl efektyviai apsaugo prekes nuo drėgmės, smūgių ar suspaudimo. Tai – universalus pasirinkimas.
 • Su rankenomis, langeliu, iš dviejų dalių. Kartoninės dėžutės su iškirstomis rankenomis – puikus pasirinkimas, jeigu norite patogiai pernešti sunkius daiktus. Iš dviejų dalių pagamintos pakuotės labiausiai tinkamos smulkių daiktų, dovanų, pakavimui, kuriam taip pat galima panaudoti pakavimo gaminius su langeliu.
 • Greito uždarymo, Snap lock. Šio tipo kartoninės dėžės pasižymi išskirtine kokybe ir labai lengvai užsidaro bei atsidaro, todėl puikiai tinka smulkių daiktų bei dovanų saugojimui. Be to, jas galima naudoti ne vieną kartą, gabenant įvairius daiktus.
 • S dydžio paštomatams. Tokios dėžės pritaikytos siuntų terminaluose esantiems „S” dydžio skyriams. Jos turi tvirtesnius, apsaugotus šonus, kurie suteikia papildomą apsaugą siuntiniui, padeda išvengti išorinių pažeidimų.
 • Pakabinamiems rūbams. Šis pasirinkimas puikiai tinka rūbų transportavimui bei sandėliavimui. Dantyti strypai, pagaminti iš sustiprinto plastiko, yra pritaikyti visų tipų pakaboms. Tokiose pakavimo dėžėse sukabinti drabužiai nesusiglamžo, yra apsaugoti nuo kandžių, juos nesunku išimti.

 

UAB „Pakavimo prekės“ siūlomos kartoninės pakavimo dėžės – puikus pasirinkimas norintiems patogiai ir saugiai sandėliuoti, pergabenti įvairius daiktus iš vienos vietos į kitą. Aukšta kokybė, ekologiškumas bei tvirtumas – savybės, kuriomis pasižymi mūsų gaminiai.