Lipnios etiketės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lipnios etiketės A4 lapuose
  Aukštos kokybės lipnios etiketės A4 lapuose naudojamos siuntinių ar kitų prekių žymėjimui. Stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Ant šių etikečių lengvai atsispausdinsite reikalingą informaciją su rašaliniu ar lazeriniu spausdintuvu. Dažnai naudojama reklamai, dekoracijoms, maisto ir pramonini..
  Be PVM: 5.10€ Nuo 6.17€
 • Lipnios etiketės rulonuose
  Aukštos kokybės lipnios etiketės stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Jos susuktos į rulonus, todėl jomis paprasta ir patogu naudotis. Tinka siuntinių bei įvairių prekių žymėjimui. Dažnai naudojama reklamai, dekoracijoms, maisto ir pramoninių daiktų prekyboje, logistikos ar farmacijos srityse..
  Be PVM: 3.10€ Nuo 3.75€
 • Lipnios etiketės su užrašais
  Aukštos kokybės lipnios popierinės etiketės stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Jos susuktos į rulonus, todėl paprasta ir patogu naudoti. Tinka siuntinių bei įvairių prekių žymėjimui su įspėjamaisiais ženklais ar užrašais. Spauda juodos ar raudonos spalvos. Patogu pažymėti gaminį ar siun..
  Be PVM: 0.83€ Nuo 1.00€
 • Fluorescenciniai lipdukai
  Labai ryškūs fluorescenciniai lipdukai, su "Acrylic" klijų pagrindu, gerai sukimba su įvairiomis medžiagomis. Tinka siuntinių bei įvairių prekių žymėjimui. Naudojama maisto, kosmetikos bei kitų prekių žymėjimui, kad atkreipti dėmesį, ryškia spalva, į nuolaidą ar akciją. Minimalus užsaky..
  Be PVM: 7.02€ Nuo 8.50€
 • Apsauginiai lipdukai PT
  Apsauginiai lipdukai - tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos pakuotės atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys nebuvo atidarytas. Apsauginiai lipdukai nuosekliai sunumeruoti ir pažymėti užrašu „UŽPLOMBUOTA“. Stipriai prilimpa prie įvai..
  Be PVM: 8.26€ Nuo 10.00€
 • Popieriniai lipdukai su įkirtimais
  Popieriniai lipdukai su įkirtimais - tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys nebuvo atidarytas. Šie apsauginiai lipdukai su įkirtimais stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Pažeidus lipduką,..
  Be PVM: 2.07€ Nuo 2.50€
 • Apsauginiai lipdukai NT
  Apsauginiai lipdukai - tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos pakuotės atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys nebuvo atidarytas. Apsauginiai lipdukai nuosekliai sunumeruoti ir pažymėti užrašu „UŽPLOMBUOTA“. Stipriai prilimpa prie įvai..
  Be PVM: 8.26€ Nuo 10.00€
 • Holografiniai lipdukai
  Holografiniai lipdukai spausdinami ant specialios holografinės plėvelės, kurios pagrindinė medžiaga - poliesteris. Hologramos stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Užrašai ir logotipai ant hologramų gali būti įvairių spalvų. Pažeidus hologramą, ant paviršiaus atsiranda vadinamieji koreliai ir ..
  Be PVM: 36.00€ Nuo 43.56€

LIPNIOS ETIKETĖS | PUIKUS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS TIK PAS MUS

Pasirūpinkite, kad jūsų krovinys galutinę stotelę pasiektų saugus ir nepažeistas. Tai svarbu, nes dažnai nuostoliai gali dvigubai viršyti jūsų lūkesčius. Norint išvengti stresinių situacijų, vagysčių ar suklastotų daiktų, reikia ieškoti saugių pakavimo sprendimų.

Rinkos tyrėjai planuoja, kad ateityje lengvai pažeidžiamų prekių rinka išaugs beveik 5 procentus. Ypatingai dėl to, kad internetinių parduotuvių rinka kasdien plečiasi. Šiandien lipdukai gali ne tik reprezentuoti, apipavidalinti, parduoti, bet ir apsaugoti jūsų prekes.

Mūsų parduotuvėje rasite iš poliesterio pagamintų apsauginių lipdukų. Tai ideali prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos atidarymą. Apsauginiai lipdukai nuosekliai sunumeruoti ir turi užrašą "UŽPLOMBUOTA". Apsauginiai lipdukai gaminami naudojant specialią plėvelę, todėl juos galima naudoti tiek spaudžiant 20 laipsnių šalčiui, tiek esant plius 80 temperatūrai.

Apsauginiai lipdukai stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus ir nepalieka žymių ant klijuojamo daikto ar prekės. Todėl tinka naudoti sandėliuose, saugyklose, mažmeninėje prekyboje, maisto pramonėje, norint apsaugoti seifus, daugkartinio naudojimo tarą, kasos aparatus, pinigų kasetes, audio aparatūrą ar lošimo aparatus. Pažeistas apsauginis lipdukas išduoda, kad siunta buvo atidaryta: mėginant atplėšti lipduką, ant jo, atsiranda užrašas "OPEN,VOID". Todėl asmuo gavęs siuntą matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas.

Jei norite rinktis lipdukus be spaudos ženklų, galima rinktis popierinius lipdukus su įkirtimais.

Kita apsauginė medžiaga, kuri gali apsaugoti jūsų prekes - hologramos. Tai viena iš pagrindinių optinių apsaugos priemonių prieš klastojimą ir vagystes. Jos stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus, spauda gali būti įvairių spalvų. Pažeidus hologramą, ant paviršiaus atsiranda vadinamieji koreliai ir lieka klijavimo žymės.