Lipni juosta

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lipni juosta „Acrylic"
  „Acrylic“ tipo juosta - populiariausia ir dažniausiai naudojama sutvirtinimo priemonė. Šio tipo lipnios juostos palengvina darbą ir pagerina pakavimo kokybę. „Acrylic“ juosta lengvai išvyniojama, išlaiko skaidrumą ir negeltonuoja. Ji yra atspari trinčiai, stipriai tempiant – neplyšta. Gerai sukimba,..
  Be PVM: 0.41€ Nuo 0.50€
 • Tyli lipni juosta „Acrylic“
  Tyli lipni juosta vyniojama neskleidžia bereikalingo erzinančio garso. Ši sutvirtinimo priemonė padengta ilgai išliekančiais „Acrylic" tipo klijais, kurie ant klijuojamo paviršiaus išsilaiko ne mažiau kaip 2 metus. Tyli lipni juosta palengvina darbą ir pagerina pakavimo kokybę. Tokia juosta lengvai ..
  Be PVM: 1.07€ Nuo 1.30€
 • Lipni juosta „Solvent"
  Aukštos kokybės „Solvent“ juosta padengta sintetinio kaučiuko klijais, todėl yra ypatingai lipni. „Solvent“ juosta lengvai išvyniojama, išlaiko skaidrumą. Naudojama sunkiomis darbo sąlygomis – jei yra minusinė temperatūra, dulkėtas paviršius, drėgna patalpa, didesnio svorio kartoninės dėžės. Ji yra ..
  Be PVM: 0.91€ Nuo 1.10€
 • Lipni juosta spalvota
  Spalvota lipni juosta yra pagaminta „Acrylic“ klijų pagrindu ir yra geras pagalbininkas žymėti pakuotes, kad būtų galima greitai atskirti vienas prekes nuo kitų. Šio tipo lipnios juostos palengvina darbą ir pagerina pakavimo kokybę. Ji yra atspari trinčiai, stipriai tempiant – neplyšta. Gerai su..
  Be PVM: 1.03€ Nuo 1.25€
 • Popierinė lipni juosta
    Ekologiška ir lengvai suyranti lipni juosta „Hot-Melt“ klijų pagrindu, pagaminta iš standaus, rudo KRAFT popieriaus. Ji lengvai perdirbama, todėl šią lipnią juostą patariame rinktis tiems, kurie rūpinasi švaria gamta ir tausoja aplinką. Tinka įvairioms dėžėms pakuoti, pu..
  Be PVM: 2.20€ Nuo 2.66€
 • Lipni juosta su užrašais
  Aukštos kokybės juosta, padengta „Hot melt“ klijais. Ši juosta lengvai išvyniojama, išlaiko spalvas. Ji yra atspari trinčiai, stipriai tempiant – neplyšta. Gerai sukimba, tvirtai suklijuoja ir nelygų paviršių. Lipni juosta su pageidaujamu užrašu - tai paprastas būdas išskirti prekes, kurioms taikomo..
  Be PVM: 1.65€ Nuo 2.00€
 • Lipni juosta su spauda
  Lipni juosta su spauda suteikia informaciją, gerina įmonės įvaizdį ir reklamuoja prekes. Pagal kliento pageidavimus juostos gali būti įvairaus pločio ir spalvingumo. Lipni juosta gali būti gaminama „Eco Solvent“, „Hot- Melt“ ar „Solvent“ klijų pagrindu. Klišės (fleksoformos) mokestis yra v..
  Be PVM: 0.96€ Nuo 1.16€
 • Apsauginė juosta PT
  Apsauginės juostos - puiki priemonė plombuoti ir žymėti vertingas ir svarbias prekes. Lengvai išvyniojama, stipriai prilimpa prie įvairaus paviršiaus. Ji yra atspari trinčiai, stipriai tempiant – neplyšta. Apsauginė juosta perforuota kas 150 mm ir nuosekliai sunumeruota. Tai puiki prevencinė priemon..
  Be PVM: 33.06€ Nuo 40.00€

LIPNI JUOSTA - DIDELIS PASIRINKIMAS | LIPNI JUOSTA SU SPAUDA - PUIKI JŪSŲ ĮMONĖS REKLAMA

Niekas nepasiginčys, kad šiandien lipnios juostos su jūsų įmonės šūkiu ar logotipu – puikus marketingo sprendimas. Lipnia juosta supakuotos prekės kasdien užkliūva už tūkstančių žmonių akių. Būtų neapdairu nesiųsti žinutės šiuo paprastu ir nebrangiu būdu savo klientams. Tuo pačiu - tai idealus būdas pranešti apie naują produktą ar prekę, įspėti klientą apie dūžtančius ar konfidencialius daiktus siuntinio viduje.

Jei ketinate reklamuoti naujus gaminius, prekes ar net renginius – pasinaudokite proga apie tai pranešti savo klientams. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairios ir tik jums tinkančios lipnios juostos ir sėkmingai kurti prekės ženklo žinomumą.

Paprastai standartinė lipni juosta yra pagaminta polipropileno arba poliesterio pagrindu ir sutepta stipriais klijais. Ji yra 48 mm pločio. Šios juostos neįmanoma suplėšyti rankomis, todėl siuntiniai ar dėžės bus apsaugotos nuo nematomų pažeidimų. Lipnios juostos palengvina darbą ir pagerina pakavimo kokybę. Populiariausia ir dažniausiai kaip sutvirtinimo priemonė naudojama - „Acrylic“ tipo juosta. Ji lengvai išvyniojama, išlaiko skaidrumą ir negeltonuoja. Be to, lengvai suklijuoja prekes ar siuntinius esant pliusinei temperatūrai. Jei siuntiniai ar prekės pakuojamos mažiau palankiomis sąlygomis, patartina rinktis sintetinio kaučiuko klijais padengtas „Hot-Melt“ ar „Solvent“ tipo lipnias juostas. Šios ypatingai lipnios juostos tinka pakuojant prekes drėgnoje patalpoje, esant minusinei temperatūrai, kai prekių paviršius dulkėtas. Taip pat tai – puikus pasirinkimas klijuojant didesnio svorio kartonines dėžes.

Išnaudokite paprastą lipnią juostą, kaip jūsų prekinio ženklo ambasadorę ir po kurio laiko šio sprendimo naudą skaičiuosite grynais pinigais.