Lipnus vokas

Lipnus vokas

Prekės kodas: Lipn- vok

Iš PE plėvelės pagaminta, patogi priemonė dokumentų siuntimui. Skaidrūs, lipnūs vokai klijuojami prie kartoninių dėžių ar kitų pakuočių. Nepraleidžia drėgmės ir neleidžia siuntiniui išsipurvinti. Patogu klijuoti ant didelių pakuočių, taip pat ant prekių supakuotų ant euro palečių. Tinkami saugiam sąskaitų faktūrų, sutarčių ar kitų dokumentų transportavimui. Saugu ir patogu pakuoti krovinio važtąraščius ir kitus lydinčiuosius dokumentus.

  • Minimalus pirkimas 100 vokų.

Iškilo klausimų kaip nusipirkti internetu? Spausk šią nuorodą.

VISIEMS PIRKIMAMS IŠRAŠOME PVM SĄSKAITAS FAKTŪRAS. KURIAS SIUNČIAME KARTU SU PREKĖMIS (PRIKLIJUOTA PRIE SIUNTOS) ARBA ATSIIMANT PREKES MŪSŲ SANDĖLYJE.

Galimi pasirinkimai

Kainos rodomos:    
  
Tipas Kiekis pakuotėje Pakuotės kaina Kiekis į krepšelį
1+ 10+ 20+ 30+ 50+
100 4.50€ 2.80€ 2.60€ 2.50€ 2.30€
100 5.50€ 3.75€ 3.50€ 3.27€ 3.00€
100 10.50€ 8.45€ 7.90€ 7.35€ 6.80€

Lipnūs vokai – ne tik važtaraščių transportavimui

Vis labiau populiarėjant internetinei prekybai, tenka pasirūpinti įvairiomis pakavimo medžiagomis, kurių asortimentas šiandien yra tikrai labai platus. Galima pasirinkti kurjerinius, popierinius ar kartoninius vokus, taip pat vokus su oro apsauga, kartonines dėžes, ir t.t., tačiau sąskaitų faktūrų ar važtaraščių transportavimui taip pat gali praversti ir lipnūs vokai, kurių panaudojimo galimybės gali būti kur kas platesnės. Taigi, kada verta pagalvoti apie šį pasirinkimą?

Lipnų vokų panaudojimo galimybės

  • Lipnūs vokai gana dažnai naudojami įvairių smulkių daiktų pakavimui. Kai kurios prekės turi tik etiketes, tačiau jos nėra supakuotos į maišelius ar dėžutes, tad trintis tokią produkciją gali pažeisti. Įvairius daiktus supakuoti į lipnius vokus galėsite vos per kelias akimirkas, ir tai galės užtikrinti jūsų siuntos saugumą;
  • Lipnūs vokai taip pat gana dažnai yra naudojami įvairiems dokumentams, kurie gali būti dedami ne tik į siuntos vidų, bet taip pat gali būti klijuojami siuntos išorėje;
  • Taip pat tokie vokai puikiai pasitarnaus ne tik siunčiant įvairias prekes, bet taip pat ir jas sandėliuojant. Klijuojami vokai užtikrins, kad produkcija nesusibraižys ir neprisigers kvapų, taigi, klientai gaus tokias prekes, kokių ir tikisi.

Lipnių vokų privalumai

  • Lipnūs vokai yra siūlomi tikrai palankiomis kainomis, tad galite būti užtikrinti, kad jie nepareikalaus ypatingai didelių investicijų. Šiuo metu galima rasti įvairių dydžių vokų, tad nesvarbu, ar lipnius vokus naudosite važtaraščiams ir sąskaitoms faktūroms, ar tam tikros produkcijos pakavimui;
  • Lipniems vokams tikrai galima rasti vietos kiekviename sandėlyje ar ofise – juos galite tiesiog sudėti į stalčių, ir čia tilps ne taip ir mažai tokios produkcijos;
  • Lipnūs vokai paprastai yra atsparūs drėgmei ir pakankamai sandarūs, tad galėsite būti ramūs, kad supakuota produkcija nesudrėks ir neprisigers pašalinių kvapų.

Taigi, lipnių vokų pritaikymo galimybės yra pakankamai didelės, tad tuomet, jei užsiimate internetine prekyba, verta pagalvoti ir apie tokių vokų įsigijimą. Jų galėsite rasti įvairiose pardavimo vietose, tad palanku palyginti nustatytas kainas, ir pasirinkti geriausias kainas siūlantį pardavėją.

Susijusios prekės