Maišeliai

Patikslinkite paiešką
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Rudas popierinis maišelis su rankenėlėmis
  Ekologiškas maišelis pagamintas iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. Į vidų įklijuotos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį. ..
  Be PVM: 0.12€ Nuo 0.15€
 • Baltas popierinis maišelis su rankenėlėmis
  Ekologiškos prekės pagamintos iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, baltos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. Į vidų įklijuotos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį. T..
  Be PVM: 0.13€ Nuo 0.16€
 • Rudas FLAT tipo maišelis
  Ekologiški produktai pagaminti iš perdirbto rudo popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai su popierinėmis plokščiomis rankenėlėmis tinka verslo dovanoms, drabužiams, konferencijos medžiagai ar kitoms prekėms pakuoti. Šie maišeliai ypač tinka maisto produktams pakuoti. A..
  Be PVM: 0.12€ Nuo 0.15€
 • Skaidrus maišelis su lipnia juostele
  Skaidrūs produktai su lipnia juostele pagaminti iš labai skaidrios CPP polipropileno plėvelės arba LDPE plėvelės. Itin ploni, saugūs ir kokybiški maišeliai skirti drabužių, juvelyrikos dirbinių, žurnalų, knygų, vinilo ir CD plokštelių, maisto produktų ar kitų smulkių daiktų pakavimui. Sandėliuojant ..
  Be PVM: 1.94€ Nuo 2.35€
 • Užspaudžiamas maišelis MINIGRIP
  Užspaudžiamas maišelis MINIGRIP su styginiu užspaudimu pagamintas iš skaidraus polietileno (LDPE 4). Šie maišeliai skirti birių produktų, bižuterijos, elektros prekių ir kitokių smulkių daiktų pakavimui. Juose prekes ar produktus patogu sandėliuoti ilgesnį laiką, nes esantį turinį apsaugo nuo drėgmė..
  Be PVM: 0.29€ Nuo 0.35€
 • Maišeliai su rankenomis
  Baltos spalvos maišeliai pagaminti iš aukšto tankio polietileno (HDPE). Šių maišelių privalumai - tvirtos rankenėlės ir talpus vidus. Yra papildoma pakabinimo kilpa. Universalūs maišeliai pirkiniams gali atlaikyti nemažą svorį. Plastikiniai maišeliai naudojami maisto prekių ir gėrimų parduotuvėse, s..
  Be PVM: 2.73€ Nuo 3.30€
 • Spalvoti maišeliai
  Spalvoti maišeliai iš 90g/m2 dažyto KRAFT popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Maišelių vidus rudas. Tinka dovanoms, maisto produktams ar kitiems daiktams sudėti. Išlaiko svorį iki 8 kg. Pagal individualų užsakymą atspausdiname šilkografinę ar skaitmeninę spaudą: ..
  Be PVM: 0.15€ Nuo 0.18€
 • Burbulinės plėvelės maišelis
  Dviejų sluoksnių burbulinės plėvelės prekės, pagamintos iš aukštos kokybės PE plėvelės. Puikiai tinka gabenti trapius, lengvai dūžtančius ir itin vertingus siuntinius. Oro burbulai užtikrina apsaugą nuo smūgių, plyšimų, drėgmės ir dulkių. Hermetiška pakuotė apsaugo siuntinį nuo staigių tem..
  Be PVM: 10.74€ Nuo 13.00€
 • Drobinis (medvilninis) maišelis
  Pagaminti iš aukštos kokybės ekologiškos medvilnės. Tvirti, saugūs, leidžia siuntiniui „kvėpuoti“. Puikiai tinka pinigams ar kitoms vertybėms gabenti ir saugoti. Tai puiki pakuotė įvairiems maisto produktams, arbatžolėms bei vaistažolėms, padedanti išlaikyti kvapnų jų aromatą. Jei stinga v..
  Be PVM: 0.49€ Nuo 0.59€
 • Doy-pack popierinis maišelis
  Popieriniai produktai DOY- PACK pagaminti iš aukštos kokybės ekologiško, rudo KRAFT popieriaus. Sandariai užsisega styginiu užsegimu (ZIP-LOCK), yra pastatomas dugnas. Maišeliai yra hermetiški, tvirti ir atsparūs plyšimams. Puikiai tinka pakuoti skystus produktus, nes vidinė maišelio dalis laminuota..
  Be PVM: 6.24€ Nuo 7.55€
 • Doy-pack maišelis su langeliu
  Iš KRAFT popieriaus pagaminti DOY-PACK maišeliai su skaidriu langeliu pritaikyti maisto produktams fasuoti: saldainiams, kavai, arbatai, sėkloms, prieskoniams, džiovintiems vaisiams, riešutams ir kt. smulkiems produktams. Maišeliai yra su pastatomu dugnu ir laminuotu vidumi. Užsegami su ZIP juostele..
  Be PVM: 5.62€ Nuo 6.80€

Norite, kad Jūsų namai visada būtų tvarkingi, kruopščiai prižiūrėti ir neturėtų nei vieno nereikalingo, netinkamoje vietoje padėto daikto? Tvirti, įvairiausių rūšių maišeliai gali padėti pasiekti šį tikslą. Be to, jie gali būti panaudoti norint kokybiškai ir patogiai supakuoti artimiesiems skirtas dovanas ar kitus daiktus bei prekes.

Pakavimo idėjos, kurių įgyvendinimui naudojamas popierius, laikui bėgant vis labiau populiarėja. Ši medžiaga ekologiška, ji gali būti perdirbta bei pritaikyta daugelyje pakavimo sričių. Popieriniai įpakavimai – idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia patogumo ir nori mažiau kenkti gamtai.

Popierinės pakavimo prekės labai dažnai naudojamos įvairioms verslo dovanoms, maisto produktams, drabužiams, konferencijų medžiagai ir kitiems daiktams pakuoti. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio originalumo, nes šias pakavimo priemones nesunku papuošti įvairiais spaudiniais.

 

Maišelių rūšys

 • Popieriniai. Šie įvairių spalvų gaminiai pagaminti iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Jie puikiai tinka įvairioms dovanoms pakuoti, nes iš kitų maišelių išsiskiria puikiu estetiniu vaizdu ir įvairiomis apipavidalinimo galimybėmis. Jų viduje yra įklijuotos susuktos rankenos, kurios šio tipo pakuotei suteikia išskirtinio tvirtumo ir gali išlaikyti iki 11 kg svorį. Taip pat iš popieriaus gaminami užsegami DOY-PACK ar FLAT tipo įpakavimai.
 • Skaidrūs. Pagaminti iš skaidrios CPP polipropileno plėvelės. Jie yra labai ploni, kokybiški, saugūs ir skirti knygų, CD, drabužių, juvelyrikos, maisto produktų ar kitų smulkių daiktų pakavimui. Puikiai apsaugo nuo drėgmės bei dulkių.
 • Užspaudžiami. Gaminiai su styginiu užspaudimu pagaminti iš skaidraus polietileno. Juose patogiai galima saugoti birius produktus, bižuterijos, elektros prekes ar kitus smulkius gaminius. Jie tinka maisto produktų šaldymui, nes šiuos maišelius galima naudoti daug kartų.
 • Burbuliniai. Pagaminti iš kokybiškos dviejų sluoksnių PE plėvelės, kuri gabenimo metu efektyviai apsaugo įvairius trapius, lengvai dūžtančius, vertingus siuntinius. Hermetiška pakuotė suteikia apsaugą nuo staigių temperatūros pokyčių.
 • Drobiniai. Tokie maišeliai pagaminti iš ekologiškos medvilnės, kuri leidžia daiktui „kvėpuoti”. Medvilninė pakuotė tinkama pakuoti birius produktus, gali išsaugoti kvapnų arbatžolių ar vaistažolių aromatą.

 

UAB „Pakavimo prekės“ gaminami maišeliai pasižymi išskirtine kokybe, yra patogūs naudoti bei ilgaamžiai. Šių gaminių naudojimas užtikrina saugų daiktų gabenimą ir estetišką išvaizdą.