Pakavimo įranga

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lipnios juostos klijavimo įrankiai
  Aukštos kokybės įrankiai, turintys tvirtą metalinį rėmą, kaučiukinį rulonėlio išsukimo stabdį ir juostos nupjovimo peilį. Įrankio pagalba galima reguliuoti lipnios juostos įtempimą. Naudojant šį įrankį gerėja darbo kokybė, lipni juosta geriau prispaudžiama prie įvairių paviršių. Patariame naudo..
  Be PVM: 7.27€ Nuo 8.80€
 • Įrankis Stretch plėvelei vynioti
  Aukštos kokybės universalus techninės plėvelės stovas su prisukama rankena. Galima reguliuoti įrankio aukštį, maksimalus STRETCH plėvelės rulono aukštis gali būti nuo 30 iki 50 cm. Tūtos diametras gali būti įvairus. Pagamintas iš aliuminio, o rankena - iš metalo. Įrankis yra lengvas ir patogus, todė..
  Be PVM: 28.93€ Nuo 35.00€
 • Medinis antspaudas
  Originalių antspaudų korpusas pagamintas iš klijuotos faneros, todėl yra ilgaamžis ir atsparus drėgmei.  Kiekvienas antspaudas yra  rankų darbo, todėl yra vienetinis. Gamyba užtrunka iki 14 dienų, nuo maketo patvirtinimo datos. Naudojami  ant popierinio ir kartoninio paviršiaus. Tokie..
  Be PVM: 24.79€ Nuo 30.00€
 • Perkraustymo diržas
  Sertifikuotas MATADOR perkraustymo diržas skirtas logistikos, sandėliavimo, žemės ūkio, autotransporto ir kitų sektorių darbuotojams. VHP Ergonomikos instituto mokslininkai įrodė ir patvirtino, kad šis diržas padeda išvengti nugaros ir juosmens traumų. Jis ženkliai palengvina krovinį, įvairių gabari..
  Be PVM: 90.91€ Nuo 110.00€
 • Advento kalendorius - eglutė
  Ekologiška ir jauki eglutė pagaminta iš 3mm klijuotos medienos faneros. Komplekte yra papildoma kojelė, suteikianti eglutei stabilumo. Iki Kalėdų medinė eglutė naudojama kaip advento kalendorius. Į medines šakas įsikabina 24 kabliukai, ant kurių galima prikabinti vokelius, maišelius ar dėžutes su mi..
  Be PVM: 19.83€ Nuo 24.00€

PAKAVIMO ĮRANGA  | KOKYBIŠKOS PRIEMONĖS LOGISTIKAI IR SANDĖLIAMS

Persikraustymas gali būti tiek rimtas darbas, tiek malonumas. Viskas priklauso ir nuo to, kaip supakuosite daiktus ir kokią pakavimo įrangą naudosite. Tinkamai parinkta pakavimo įranga ne tik palengvina darbus, bet ir taupo jūsų laiką, mažina išlaidas ir nežaloja sveikatos. Papildomi pakavimo plėvelės įrankiai pagreitina darbą bei sumažina plėvelės sugadinimo tikimybę.

Ypatinga naujovė, kurią rasite tik mūsų parduotuvėje - sertifikuotas MATADOR  perkraustymo diržas. Jis  skirtas logistikos, sandėliavimo, žemės ūkio, autotransporto  ir kitų sektorių darbuotojams. VHP Ergonomikos instituto mokslininkai įrodė ir patvirtino, kad  šis diržas padeda išvengti nugaros ir juosmens traumų. Jis ženkliai palengvina krovinį, įvairių gabaritų dėžes ir kitus sunkiasvorius daiktus. Vos 500g sveriantis diržas pagamintas iš itin tvirto CORDURA (arba Dupont) audinio ir metalinių laikiklių.