Pakavimo plėvelė

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Stretch pakavimo plėvelė rankiniam naudojimui
  Aukštos kokybės STRETCH pakavimo plėvelė pagaminta iš polietileno. Daugiasluoksnė ir hermetiška plėvelė yra tampri ir atspari plyšimams. Skaidri STRECH plėvelė skirta produktų grupavimui, sandėliavimui arba euro padėklų apvyniojimui. Ji sveria mažiau nei įprasta plėvelė, todėl produkto apvyniojimui ..
  Be PVM: 4.93€ Nuo 5.97€
 • Burbulinė plėvelė rulonais
  Aukštos kokybės burbulinė pakavimo plėvelė pagaminta iš polietileno. Daugiasluoksnė ir hermetiška plėvelė yra tampri ir atspari plyšimams. Daug mažų oro burbuliukų saugo prekes nuo smūgių ir vibracijos. Atspari staigiems temperatūros pokyčiams. Skirta didesnių gabaritų produktų sandėliavimui ir gabe..
  Be PVM: 1.36€ Nuo 1.65€
 • PE putų plėvelė rulonais
  Aukštos kokybės putų pakavimo plėvelė pagaminta iš LDPE (mažo tankio polietileno). Daugiasluoksnė, hermetiška, tampri ir atspari plyšimams. Skirta įvairių produktų sandėliavimui ir gabenimui. Atspari staigiems temperatūros pokyčiams. Apsaugo prekes nuo drėgmės, purvo ir dulkių. Ypač tinka transportu..
  Be PVM: 29.75€ Nuo 36.00€

PAKAVIMO PLĖVELĖ  | LAIKO PATIKRINTA - KLIENTŲ ĮVERTINTA

Dūžtančias ir brangias prekes pakuokite - be streso ir rūpesčių. Ir iš anksto pasirūpinkite tinkamomis pakavimo priemonėmis. Išsirinkus tinkamą kartoninę dėžę ir ją saugiai apklijavus lipnia juosta, rekomenduojame naudoti užpildo medžiagą, nes brangios ir trapios prekės reikalauja daugiau dėmesio ir atsakomybės. O koks turėtų būti užpildas?

Jei dovanas ar prekes planuojate siųsti paštu arba per kurjerį, ieškokite tinkamos pakavimo plėvelės. Į plėvelę rekomenduojame sukti visus siuntinius, net jei daiktai nėra trapūs ar lengvai dūžtantys.

Trapius ir lengvai dūžtančius daiktus ar prekes sukite į burbulinę plėvelę. Ši plėvelė yra hermetiška, tampri ir atspari plyšimams. Daug mažų oro burbuliukų saugo prekes nuo smūgių, susibraižymo, mechaninių pažeidimų, purvo ir drėgmės. Kitas galimas pasirinkimas - speciali PE putų plėvelė. Jei sandėliuosite ar gabensite lengvai dūžtančius daiktus – tai puikiausia medžiaga, apsauganti svarbias prekes nuo sugadinimo.