Plastikiniai maišeliai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Skaidrus maišelis su lipnia juostele
  Skaidrūs produktai su lipnia juostele pagaminti iš labai skaidrios CPP polipropileno plėvelės arba LDPE plėvelės. Itin ploni, saugūs ir kokybiški maišeliai skirti drabužių, juvelyrikos dirbinių, žurnalų, knygų, vinilo ir CD plokštelių, maisto produktų ar kitų smulkių daiktų pakavimui. Sandėliuojant ..
  Be PVM: 1.94€ Nuo 2.35€
 • Užspaudžiamas maišelis MINIGRIP
  Užspaudžiamas maišelis MINIGRIP su styginiu užspaudimu pagamintas iš skaidraus polietileno (LDPE 4). Šie maišeliai skirti birių produktų, bižuterijos, elektros prekių ir kitokių smulkių daiktų pakavimui. Juose prekes ar produktus patogu sandėliuoti ilgesnį laiką, nes esantį turinį apsaugo nuo drėgmė..
  Be PVM: 0.25€ Nuo 0.30€
 • Maišeliai su rankenomis
  Baltos spalvos maišeliai pagaminti iš aukšto tankio polietileno (HDPE). Šių maišelių privalumai - tvirtos rankenėlės ir talpus vidus. Yra papildoma pakabinimo kilpa. Universalūs maišeliai pirkiniams gali atlaikyti nemažą svorį. Plastikiniai maišeliai naudojami maisto prekių ir gėrimų parduotuvėse, s..
  Be PVM: 2.15€ Nuo 2.60€
 • Burbulinės plėvelės maišelis
  Dviejų sluoksnių burbulinės plėvelės prekės, pagamintos iš aukštos kokybės PE plėvelės. Puikiai tinka gabenti trapius, lengvai dūžtančius ir itin vertingus siuntinius. Oro burbulai užtikrina apsaugą nuo smūgių, plyšimų, drėgmės ir dulkių. Hermetiška pakuotė apsaugo siuntinį nuo staigių tem..
  Be PVM: 9.92€ Nuo 12.00€