Popieriaus gaminiai

Patikslinkite paiešką
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • C kategorijos biuro popierius 80g/m2
  Vidutinės klasės, aukštos kokybės A4 formato popierius tinka rašymui, spausdinimui ir įmonės dokumentų kopijavimui. Puikus pasirinkimas taupantiems ir vertinantiems kokybę. Tinka visų rūšių spausdintuvams, kopijavimo ir fakso aparatams. Tinkamas spausdinti ant abiejų lapo pusių. Popieriaus pavadinim..
  Be PVM: 2.90€ Nuo 3.51€
 • A kategorijos biuro popierius NAVIGATOR
  Aukščiausios kokybės baltas, itin švelnus ir tvirtas NAVIGATOR biuro popierius. Puikus pasirinkimas vertinantiems išskirtinę kokybę. Tinka visų rūšių spausdintuvams, kopijavimo ir fakso aparatams. Tinkamas spausdinti ant abiejų lapo pusių. Lapo svoris – 80g/m2. Pakuotėje yra 500 lap..
  Be PVM: 3.45€ Nuo 4.17€
 • Kraft pakavimo popierius
  Aukštos kokybės KRAFT pakavimo popierius pagamintas iš sulfatinės celiuliozės. Tinka įvairios produkcijos pakavimui, nes itin atsparus plyšimams. Šis ekologiškas popierius gali būti naudojamas kaip dėžių ar įvairių pakuočių užpildas. Taip pat tinka dėžių sluoksniams perdengti, papildomai supakuoti t..
  Be PVM: 4.34€ Nuo 5.25€
 • Šilkinis popierius
  Aukštos kokybės baltas ir spalvotas popierius, kuris pagamintas iš sulfatinės celiuliozės bei šilko. Itin plonas, ekologiškas šilkinis popierius nebraižo paviršių, todėl skirtas aukštos kokybės prekių pakavimui. Labai tinka stiklo, papuošalų ar drabužių pakavimui. Galima naudoti kaip papildomą pakuo..
  Be PVM: 1.98€ Nuo 2.40€

POPIERIAUS GAMINIAI | KOKYBIŠKAS POPIERIUS JŪSŲ BIURUI AR NAMAMS TIK PAS MUS

Jei jums nesvetima ekologija, svarbu atkreipti dėmesį kokį popierių naudojate. Teisingas popieriaus pasirinkimas, atitinkantis ofiso įrangos reikalavimus, pailgina spausdintuvo tarnavimo laiką ir taupo įmonės kaštus.

A klasės biuro popierius garantuoja išskirtinę kokybę. Jis skirtas visiems kopijavimo aparatams ir spausdintuvams, idealiai tinka dvipusiam kopijavimui ir spausdinimui. Ypač lygus šio biuro popieriaus paviršius ir baltumas garantuoja išskirtinę spausdinimo ir kopijavimo kokybę.  Gali būti naudojamas lazeriniuose, rašaliniuose spausdintuvuose, kopijavimo ir fakso aparatuose.

Mūsų siūlomas C klasės biuro popierius - ekonomiškas sprendimas Jūsų ofisui. Jis skirtas kasdieninėms reikmėms ir atitinka visus kokybės reikalavimus.

Vis daugiau vartotojų rinkdamiesi pakuotę galvoja ir apie ekologiškumą. Didžiosios Britanijos rinkos tyrimų kompanijos „YouGov“ apklausa atskleidė, kad net 47% žmonių tikisi, kad jų dovanos atkeliaus ekologiškose pakuotėse. Gamtą saugome ir mes, todėl siūlome rinktis KRAFT pakavimo popierių, kuris yra universalus: jame galima estetiškai supakuoti dovaną, perdengti pakavimo dėžės turinį ar papildomai supakuoti trapius daiktus. Šilkinis popierius labiausiai tiks tiems, kurie galvoja apie ilgaamžiškumą ir stilių. Į šilkinį popierių supakuota dovana  taps išskirtine.