Pakavimo popierius

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Šilkinis popierius
  Aukštos kokybės baltas ir spalvotas popierius, kuris pagamintas iš sulfatinės celiuliozės bei šilko. Itin plonas, ekologiškas šilkinis popierius nebraižo paviršių, todėl skirtas aukštos kokybės prekių pakavimui. Labai tinka stiklo, papuošalų ar drabužių pakavimui. Galima naudoti kaip papildomą pakuo..
  Be PVM: 2.31€ Nuo 2.80€
 • Kraft pakavimo popierius
  Aukštos kokybės KRAFT pakavimo popierius pagamintas iš sulfatinės celiuliozės. Tinka įvairios produkcijos pakavimui, nes itin atsparus plyšimams. Šis ekologiškas popierius gali būti naudojamas kaip dėžių ar įvairių pakuočių užpildas. Taip pat tinka dėžių sluoksniams perdengti, papildomai supakuoti t..
  Be PVM: 6.94€ Nuo 8.40€
 • Burbulinis popierius
  Ekologiškas, burbulinis pakavimo popierius su nelygiais išgaubimais. Šis aukštos kokybės gaminys išgautas perdirbant jau naudotą popierių. Nelygus popieriaus paviršius puikiai apsaugo siunčiamus daiktus. Į burbulinį popierių patariame pakuoti trapius ar lengvai dūžtančius daiktus. Siuntimo metu jis ..
  Be PVM: 13.72€ Nuo 16.60€

PAKAVIMO POPIERIUS  |  LAIKO PATIKRINTAS - KLINETŲ ĮVERTINTAS

Pakavimo popierius gali ne tik tvarkingai apsaugoti Jūsų daiktus nuo sudužimo, įbrėžimų ar kokių nors kitų defektų, kurie galėtų trukdyti daiktui būti funkcionaliu, tačiau tuo pačiu ir pažymėti tam tikru užrašu, kuris gali padėti greičiau ir paprasčiau atrasti reikalingą daiktą. Pakavimo popierius – būtina priemonė tiek persikraustant, tiek norint išsiųsti kokį nors siuntinuką. Juolab, siūlomas labai platus skirtingų popierių pasirinkimas kiekvienam pagal poreikius. Nuo spalvos variacijų iki dydžių. Dažniausiai persikraustant ieškoma labai didelių popieriaus lakštų, kurie skirti dideliems daiktams pakuoti iki mažesnių, kuriais dažniausiai pakuojami nedideli siuntinukai.

Taip pat skiriasi ir popieriaus storis, o jį pasirinkti rekomenduojame pagal tai, koks daiktas bus supakuojamas. Tvirtas popierius padės apsaugoti net ir labai jautrius daiktus nuo sudužimo. Jeigu nenorite, kad persikraustymas arba siuntos siuntimas baigtųsi nelaimingai, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti kokybišką pakavimo priemonę. Pakavimo popierius palengvins Jūsų gyvenimą ir padės be jokių sunkumų transportuoti net ir pačius jautriausius daiktus.