Popieriniai maišeliai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Rudas popierinis maišelis su rankenėlėmis
  Ekologiškas maišelis pagamintas iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. Į vidų įklijuotos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį. ..
  Be PVM: 0.12€ Nuo 0.15€
 • Baltas popierinis maišelis su rankenėlėmis
  Ekologiškos prekės pagamintos iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, baltos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. Į vidų įklijuotos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį. T..
  Be PVM: 0.13€ Nuo 0.16€
 • Rudas FLAT tipo maišelis
  Ekologiški produktai pagaminti iš perdirbto rudo popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai su popierinėmis plokščiomis rankenėlėmis tinka verslo dovanoms, drabužiams, konferencijos medžiagai ar kitoms prekėms pakuoti. Šie maišeliai ypač tinka maisto produktams pakuoti. A..
  Be PVM: 0.09€ Nuo 0.11€
 • Spalvoti maišeliai
  Spalvoti maišeliai iš 90g/m2 dažyto KRAFT popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Maišelių vidus rudas. Tinka dovanoms, maisto produktams ar kitiems daiktams sudėti. Išlaiko svorį iki 8 kg. Pagal individualų užsakymą atspausdiname šilkografinę spaudą: spalvotą logoti..
  Be PVM: 0.15€ Nuo 0.18€
 • Doy-pack popierinis maišelis
  Popieriniai produktai DOY- PACK pagaminti iš aukštos kokybės ekologiško, rudo KRAFT popieriaus. Sandariai užsisega styginiu užsegimu (ZIP-LOCK), yra pastatomas dugnas. Maišeliai yra hermetiški, tvirti ir atsparūs plyšimams. Puikiai tinka pakuoti skystus produktus, nes vidinė maišelio dalis laminuota..
  Be PVM: 5.41€ Nuo 6.55€
 • Doy-pack maišelis su langeliu
  Iš KRAFT popieriaus pagaminti DOY-PACK maišeliai su skaidriu langeliu pritaikyti maisto produktams fasuoti: saldainiams, kavai, arbatai, sėkloms, prieskoniams, džiovintiems vaisiams, riešutams ir kt. smulkiems produktams. Maišeliai yra su pastatomu dugnu ir laminuotu vidumi. Užsegami su ZIP juostele..
  Be PVM: 5.62€ Nuo 6.80€

POPIERINIAI MAIŠELIAI | ITIN KOKYBIŠKI - LAIKO PATIKRINTI