Siuntimo medžiagos

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Virvelės
  Aukštos kokybės lininė ir Džiuto špagato virvelės pagaminta iš natūralių medžiagų. Dekoratyvinė lininė virvelė ir špagatas gali būti naudojama rankdarbių ar aksesuarų gamybai, namų dekorui, dovanų dėžučių perrišimui, įvairių daiktų papuošimui. Virvelės storis: 2mm. Spalva: ruda. Minimalus p..
  Be PVM: 2.31€ Nuo 2.80€
 • Satininė juostelė
  Dekoratyvinė juostelė pagaminta iš kokybiško ir tvirto satino. Ryškių spalvų juostelės puikiai tinka rankdarbių ir aksesuarų gamybai, švenčių dekorui, dovanų perrišimui ir pakavimui, įvairių daiktų papuošimui. Juostelės plotis: 25mm. Juostelės ilgis: 25m. Minimalus pirkimas: 1 rulonas. I..
  Be PVM: 1.28€ Nuo 1.55€
 • Popierinės kortelės su virvele
  Iš ekologiško popieriaus pagamintos dekoratyvinės kortelės puikiai tinka dovanų ar kitokių pakuočių žymėjimui, švenčių dekorui, kalėdinių ar velykinių aksesuarų gamybai, skrebinimo darbams. Kortelių spalva: ruda arba balta. Pakuotėje yra 20 vnt. kortelių dviejų dydžių.  Kortelių dydžia..
  Be PVM: 1.57€ Nuo 1.90€
 • Popieriaus drožlės
  Aukštos kokybės popieriaus drožlės gaminamos iš prabangaus ir kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Ekologiškos pakavimo drožlės naudojamos dovanų, papuošalų bei įvairių siuntų pakavimui. Pakuojant itin trapius daiktus, patariame naudoti kaip dėžučių ar maišelių užpildą. Kad daiktas pakuotėje laikytų..
  Be PVM: 0.50€ Nuo 0.60€
 • Medžio drožlės
  Aukštos kokybės medžio drožlės gaminamos iš natūralių medienos likučių. Ekologiškos medžio drožlės naudojamos dovanų, papuošalų bei įvairių siuntų pakavimui. Ypač tinkamos stiklinės taros pakavimui. Jos gali būti naudojamos ne tik kaip pakuotės užpildas, bet ir kaip dekoras. Kad daiktas pakuotėj..
  Be PVM: 0.93€ Nuo 1.12€
 • Pakavimo granulės
  Birios pakavimo granulės gaminamos iš biologiškai suyrančio krakmolo. Ekologiškos birios granulės skirtos laisvam pakuotės tūriui užpildyti ir apsaugoti prekes nuo smūgių ar kitokių pažeidimų. Jos yra minkštos, lengvos ir nebraižo paviršių. Puikiai tinka alergiškiems žmonėms, nes yra bekvapės ir ned..
  Be PVM: 3.72€ Nuo 4.50€
 • Oro pagalvės
  Oro pagalvės sudarytos iš 99% oro ir 1% plėvelės. Skirtos laisvam pakuotės tūriui užpildyti ir apsaugoti prekes nuo smūgių, drėgmės ar kitokių pažeidimų. Oro pagalvės ypač tinka elektronikos, antikvarinių daiktų, stiklo ir kitų trapių daiktų pakavimui bei transportavimui. Atkreipkite dėmesį – p..
  Be PVM: 6.10€ Nuo 7.38€
 • Siuntimo tūtos
  Aukštos kokybės siuntimo tūtos pagamintos iš kelių sluoksnių popieriaus ar presuoto kartono. Įvairių ilgių kartoninės tūtos – puiki plakatų, nuotraukų ar paveikslų transportavimo priemonė. Pakavimo tūtos apsaugo dokumentus, plakatus ar brėžinius nuo suglamžymo ir suplėšymo. Tokia pakuotė sušvelnina ..
  Be PVM: 0.41€ Nuo 0.50€
 • Dangteliai tūtoms
  Plastikiniai dangteliai skirti kartoninėms tūtoms uždaryti, kad neiškristų siuntinio turinys siunčiant nuotraukas, plakatus, brėžinius ir kitokius dokumentus. Šie dangteliai skirti tūtoms pritaikytoms standartinių lapų dydžiams (A4, A3, A2, A1) pakuoti. Sandariai uždaro ir apsaugo siuntinius. Dangte..
  Be PVM: 0.12€ Nuo 0.15€
 • Kartoniniai lakštai
  Iš rudo perdirbto popieriaus pagamintas ir aplinkosaugos standartus atitinkantis gofruotas kartonas. Puikiai tinka Jūsų produkcijos pakavimui bei sandėliavimui. Jei norite apsaugoti piešinius, įvarius dizaino darbus, plakatus, stiklą ar perdengti gaminius ant euro paletės - siūlome rinktis kart..
  Be PVM: 0.50€ Nuo 0.60€
 • Gofruotas kartonas rulonais
  Iš rudo perdirbto popieriaus pagamintas, ekologiškas gofruotas kartonas. Puikiai tinka Jūsų produkcijos pakavimui bei sandėliavimui. Apsaugo stiklinius, metalinius, medinius gaminius nuo įbrėžimų ar fizinių pažeidimų. Plačiai naudojamas baldų pramonėje. Kartonas išsilanksto į bet kokią formą, yra at..
  Be PVM: 19.01€ Nuo 23.00€
 • Kampai iš kartono
  Pagaminti iš aukštos kokybės ekologiško, kelių sluoksnių kartono. Apsaugo prekių kampus ir kraštus nuo įvairių pažeidimų ar sugniuždymo. Kampai iš kartono ne tik sutvirtina krovinį, bet ir užtikrina, kad transportavimo metu jis liks savo vietoje. Tinka naudoti prekėms, sudėtoms ant euro palečių. Jei..
  Be PVM: 0.29€ Nuo 0.35€
 • Kanceliarinės gumytės
  Kanceliarinės gumytės pagamintos iš 60 - 80% natūralaus kaučiuko. Naudojamos prekių grupavimui ir pakavimui. Stiprios, minkštos ir elastingos gumelės suyra natūraliai, todėl yra ekologiškas produktas. Kanceliarinės gumelės gali būti įvairių skersmenų. Dažniausiai naudojamos sodininkystėje, farmacijo..
  Be PVM: 4.63€ Nuo 5.60€

SIUNTIMO MEDŽIAGOS  | JŪSŲ SIUNTA BUS KOKYBIŠKAI SUPAKUOTA

Svarbios ir lengvai pažeidžiamos prekės reikalauja ypatingo dėmesio. Pasirūpinkite, kad jūsų prekės į norimą vietą atvyktų puikios būklės. Kaip saugiai supakuoti trapius ir dūžtančius daiktus? Jei nenorite skaičiuoti nuostolių ir ginčytis su vežėjais, svarbių prekių saugumu turite pasirūpinti iš anksto. Elektroninės prekės, gaminiai iš stiklo, antikvariniai daiktai jautriai reaguoja į smūgius, oro, slėgio, temperatūros ir drėgmės pokyčius. Mūsų parduotuvėje rasite viską, ko prireiks trapių daiktų pakavimui.

Išsirinkus tinkamą kartoninę dėžę ir ją saugiai apklijavus lipnia juosta, rekomenduojame naudoti užpildo medžiagą, nes brangios ir trapios prekės reikalauja daugiau dėmesio ir atsakomybės. Jei jums artimas ekologiškas gyvenimo būdas, UAB “Pakavimo prekės” pataria rinktis popieriaus drožles, kurias naudosite ne vieną kartą. Jos gaminamos iš prabangaus ir kokybiško įvairių spalvų popieriaus ir puikiai tinka dovanų, papuošalų bei smulkių siuntų pakavimui. Daugkartinės birios pakavimo granulės taip pat idealus pasirinkimas, jei pakuojate trapias prekes. Birios pakavimo granulės gaminamos iš biologiškai suyrančio krakmolo, todėl puikiai tinka alergiškiems žmonėms - yra bekvapės ir nedulka.

Elektronikos, stiklo ir kitų trapių daiktų pakavimui bei transportavimui puikiai tinka ir oro pagalvės. Jos užpildo laisvą pakuotės tūrį ir apsaugo prekes nuo smūgių, drėgmės ar kitokių pažeidimų.