Vokai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Kurjerinis (plastikinis) vokas
  Pagaminti iš perdirbtos, nemažiau kaip 80%, nepermatomos LDPE plėvelės. Aukštos kokybės su klijuojama juostele – itin patogūs įvairių siuntinių siuntimui. Vokai yra neperšviečiami, vidus juodas, todėl turinys viduje yra nematomas. Tai ideali priemonė drabužių ir kitų pažeidžiamų daiktų siuntimui, ne..
  Be PVM: 3.97€ Nuo 4.80€
 • Spalvotas plastikinis vokas
  Įvairių spalvų išskirtiniai vokai pagaminti iš perdirbtos, nemažiau kaip 70%, nepermatomos LDPE plėvelės. Aukštos kokybės, su klijuojama juostele – itin patogūs įvairių siuntinių siuntimui. Vokai yra neperšviečiami, vidus juodas, o išorė – linksmos spalvos! Jei jums svarbus  unikalus dizai..
  Be PVM: 6.78€ Nuo 8.20€
 • Vokas su oro apsauga - rudas
  Su oro apsauga skirti smulkių, trapių ar lengvai pažeidžiamų prekių transportavimui ir pristatymui. Šie vokai su oro apsauga pasižymi ypatinga apsauga, todėl galima siųsti ir labai vertingus daiktus. Puikiai apsaugo nuo smūgių, subraižymų, drėgmės ar kitų pažeidimų. Pagaminti iš ekologiško laminuoto..
  Be PVM: 6.45€ Nuo 7.80€
 • Vokas su oro apsauga - baltas
  Premium klasės vokai su oro apsauga skirti lengvai pažeidžiamų ir trapių prekių transportavimui. Šie vokai apsaugo siunčiant ir labai vertingus daiktus. Puikiai apsaugo nuo smūgių, subraižymų, drėgmės ir kitų pažeidimų. Pagaminti iš ekologiško laminuoto popieriaus, viduje iškloti LDPE oro burbulais...
  Be PVM: 6.45€ Nuo 7.80€
 • Plastikiniai vokai su oro apsauga
  Premium klasės plastikiniai vokai su oro apsauga, skirti lengvai pažeidžiamų ir itin trapių prekių transportavimui. Šie vokai apsaugo siunčiant ir labai vertingus daiktus. Voko viršus pagamintas iš ekologiškos ir lengvai perdirbamos, nepermatomos LDPE plėvelės. Viduje vokai iškloti LDPE oro burbulai..
  Be PVM: 16.25€ Nuo 19.66€
 • Vokas su oro apsauga - spalvotas
  Spalvoti vokai su oro apsauga skirti smulkių, trapių ar lengvai pažeidžiamų prekių transportavimui ir pristatymui. Šie vokai pasižymi ypatinga apsauga, todėl galima siųsti ir labai vertingus daiktus. Puikiai apsaugo nuo smūgių, subraižymų, drėgmės ar kitų pažeidimų. Šiuose vokuose saugu siųsti a..
  Be PVM: 0.22€ Nuo 0.27€
 • Vokai su oro apsauga "EXTRA STRONG"
  Šie storesni vokai su oro apsauga pagaminti iš ekologiško, ypač tvirto laminuoto popieriaus (140g/m2), viduje iškloti LDPE burbulais. Skirti smulkių, trapių ar lengvai pažeidžiamų prekių transportavimui. Vokai pasižymi ypatinga apsauga, todėl galima siųsti ir labai vertingus daiktus. „Extra Strong" ..
  Be PVM: 7.73€ Nuo 9.35€
 • Erdvinis vokas
  Aukštos kokybės, pagaminti iš 120g/m² - 130g/m² rudo ekologiško KRAFT popieriaus su nuplėšiama juostele. Vokai prasiplečia iki 40mm. Praplatėjantys vokai  yra tvirti, itin lengvi ir patogūs naudoti. Šie vokai skirti knygų, žurnalų, raštų, sutarčių, kitos didesnės apimties ko..
  Be PVM: 0.14€ Nuo 0.17€
 • Kartoninis vokas
  Pagaminti iš 230g/m² kartono. Jie yra standesni, todėl geriau apsaugo produktų kampus. Kartoniniuose vokuose patariame siųsti dokumentus, knygas, žurnalus, nuotraukas, katalogus, kasetes, atminties laikmenas ir kitus panašius daiktus. Šie vokai sunkiai lamdosi, todėl jūsų siuntinys adresatą pas..
  Be PVM: 0.26€ Nuo 0.32€
 • Vokas - dėžutė
  Vokai, kurie transformuojasi į dėžutes pagaminti iš gofro kartono ar 1,5mm mikrogofros. Jie yra standūs ir lengvi, apsaugo produktų kampus. Patogiai prasiplatina ir gali būti naudojami kaip dėžutės. Kartoniniuose vokuose patariame siųsti dokumentus, knygas, žurnalus, nuotraukas, katalogus, kaset..
  Be PVM: 0.29€ Nuo 0.35€
 • Popierinis vokas
  Aukštos kokybės, iš balto arba rudo ofsetinio popieriaus su nuplėšiama juostele.  Klasikiniai vokai  yra tvirti, itin lengvi ir patogūs naudoti. Šie vokai skirti sąskaitų, raštų, sutarčių, atvirukų, kvietimų bei kitos korespondencijos siuntimui. Jei norite, kad matytųsi atspausdintas adres..
  Be PVM: 4.46€ Nuo 5.40€
 • Lipnus vokas
  Iš PE plėvelės pagaminta, patogi priemonė dokumentų siuntimui. Skaidrūs, lipnūs vokai klijuojami prie kartoninių dėžių ar kitų pakuočių. Nepraleidžia drėgmės ir neleidžia siuntiniui išsipurvinti. Patogu klijuoti ant didelių pakuočių, taip pat ant prekių supakuotų ant euro palečių. Tinkami saugiam są..
  Be PVM: 18.18€ Nuo 22.00€
 • Apsauginiai vokai
  Iš nepermatomo arba skaidraus polietileno pagamintas apsauginis vokas atitinka ypatingus saugumo reikalavimus. Polietileno storis yra 70 mikronų. Voko viršuje yra apsauginė klijuojama juostelė. Kartą užklijuota – be pažeidimo neatsiklijuoja. Plastikinis vokas yra ypatingai saugus: aukštą saugumo lyg..
  Be PVM: 20.66€ Nuo 25.00€

Nors popierinius laiškus iš dalies pakeitė telefono skambučiai, SMS žinutės ir elektroninis paštas, naudojimasis pašto paslaugomis niekur nedingo. Kasdien įvairiausiomis kryptimis keliauja vokai ir siuntos. Į pašto tarnybą užsukame ne tik norėdami išsiųsti siuntinį, bet ir siekdami nustebinti artimą žmogų išskirtiniu laišku ar sveikinimu.

Padidėjus prekybos internetu srautams, pašto skyriai taip pat turi daugiau darbo. Visos siunčiamos prekės, daiktai ar dovanos adresatą pasieks idealios būklės tik tuomet, jei bus saugiai supakuotos. Tam puikiai tinka drėgmės nepraleidžiantys kurjeriniai vokai arba nuo smūgių apsaugantys paminkštinti, burbuliniai vokai.

Kiekvieną pakuotę reikėtų rinktis atidžiai, atsižvelgiant į siuntinio turinį bei galimas grėsmes. UAB „Pakavimo prekės“ siūlo platų vokų pasirinkimą – tai kurjeriniai (plastikiniai), rudi, balti arba spalvoti vokai su oro apsauga, erdviniai, popieriniai, kartoniniai ir lipnūs vokai. Mūsų siūlomų vokų kaina yra maža bei patraukli kiekvienam pirkėjui. Įsigyjant didesnius vokų kiekius gali būti suteikiamos nuolaidos.

 

Vokų rūšys

 • Kurjeriniai. Kurjerinių vokų gamybai naudojama nepermatoma LDPE plėvelė. Jie itin patogūs įvairių daiktų siuntimui. Šios rūšies vokai yra sandarūs, neperšviečiami. Jų vidus juodas, todėl turinys viduje nematomas. Atplėšus tokį voką – lieka žymė, o tai  užtikrina maksimalų  siuntos saugumą. Dar vienas privalumas – apsauga nuo drėgmės. Mažas kurjerinio voko svoris lemia mažesnį siuntos svorį ir mažesnes siuntimo išlaidas.
 • Su oro apsauga. Vokus su oro apsauga įprasta skirstyti pagal spalvą. Mes siūlome rudus, baltus arba spalvotus. Jie idealiai tinka trapioms, lengvai pažeidžiamoms prekėms siųsti. Pasirinkus šio tipo vokus, daiktų vežimas tampa lengvesnis bei saugesnis. Oro apsauga padeda išvengti smūgių, subraižymų, drėgmės ar kitų pažeidimų. Itin trapius siuntinius rekomenduojame papildomai suvynioti į PE putų plėvelę – taip bus užtikrintas maksimalus saugumas.
 • Erdviniai. Rudas, ekologiškas KRAFT popierius su nuplėšiama juostele, išskirtinis tvirtumas bei lengvumas – tai pagrindinės erdvinių vokų ypatybės. Šio tipo pakuotės ypač patogios siunčiant knygas, žurnalus, sutartis, raštus ar kitą didesnės apimties korespondenciją.
 • Popieriniai. Siunčiant sąskaitas, raštus, sutartis, atvirukus, kvietimus ar kitą korespondenciją įprasta rinktis aukštos kokybės popierinius vokus su nuplėšiama juostele, kurie gaminami iš ofsetinio popieriaus. UAB „Pakavimo prekės“ siūlo galimybę pasirinkti popierinius vokus su permatomu langeliu – taip geriau matysis atspausdintas adresas. Klientui pageidaujant ant voko gali būti atspausdintas spalvotas logotipas ir kiti pageidaujami užrašai.
 • Kartoniniai. Ypatybė išskirianti kartoninius vokus iš kitų yra jų standumas. Jie gaminami iš 230g/m² kartono. Tokios medžiagos naudojimas apsaugo siunčiamų dokumentų, knygų, žurnalų, nuotraukų ar katalogų kampus, jie nesusilamdys, išsaugos reprezentatyvią išvaizdą. Siuntinys adresatą pasieks nepažeistas. Atklijuojama voko juostelė patogiai ir greitai užsispaudžia, gerai prisiklijuoja.
 • Lipnūs. Šio tipo vokai yra ypač patogūs, kai reikia priklijuoti tam tikrus dokumentus prie kartoninių dėžių bei kitų pakuočių. Jie apsaugo pakuotės turinį nuo drėgmės bei purvo. Juos patogu klijuoti ant didelių dėžių ar prekių, supakuotų ant euro palečių. Lipnius vokus patogu naudoti sąskaitų faktūrų, sutarčių ir kitų dokumentų transportavimui. Į lipnius vokus saugu pakuoti krovinio važtaraščius bei kitus jį lydinčius dokumentus.

 

UAB „Pakavimo prekės“ siūlo platų įvairaus dydžio ir paskirties vokų pasirinkimą, kuris leidžia kiekvienam pirkėjui išsirinkti geriausią variantą. Kokybiška pakuotė garantuoja, jog siuntinio turinys  pasieks adresatą nepažeistas.